Prezentowana okładka jest przykładowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który jest finalnie wysyłany. Wersja językowa gry jest kwestią gwarantowaną przez nas, natomiast okładka zależy od dostawy, którą obecnie mamy w magazynie.

The Pathless ANG PS5 nowa

Ocena: 0
Dostępność: na wyczerpaniu
ilość szt.
Cena: 139,99 zł 139.99

Opis produktu

Od twórców ABZÛ, The Pathless to mityczna przygoda łucznika i orła w rozległym lesie.

Wciel się w Łowcę, mistrza łucznictwa, który udaje się na mistyczną wyspę, by rozproszyć klątwę ciemności, która opanowuje świat.

Łucznictwo i sokolnictwo - zostań Łowcą, mistrzem łucznictwa, który podróżuje na mistyczną wyspę, aby rozproszyć klątwę ciemności, która ogarnia świat. Nawiąż połączenie ze swoim towarzyszem orłem i wzbij się w powietrze. Wykonuj płynne akrobacje i wykonuj niesamowite triki dzięki unikalnemu systemowi łuczniczemu, który umożliwia strzelanie bez wysiłku podczas poruszania się z dużą prędkością
Eksploruj otwarty świat - wytycz własną ścieżkę w pięknym otwartym świecie pełnym sekretów do znalezienia. Przemierzaj mgliste lasy, bujne łąki i zaśnieżone tundry. Odkryj mroczną historię wyspy, rozwiązując zagadki w starożytnych ruinach i odkrywając dawno zapomniane sekrety
Hunt Corrupted Spirits - w lasach czają się gigantyczne zepsute duchy. Wykorzystaj wszystkie swoje umiejętności, aby je upolować, ale uważaj, aby samemu nie stać się ofiarą. Weź udział w epickich bitwach przeciwko przeklętym bestiom, aby przywrócić światło na ziemi. Więź z Twoim orłem i losy świata wisi na włosku.

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium