Prezentowana okładka jest przykładowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który jest finalnie wysyłany. Wersja językowa gry jest kwestią gwarantowaną przez nas, natomiast okładka zależy od dostawy, którą obecnie mamy w magazynie.

The Yakuza Remastered Collection ANG PS4 używana

Dostępność: na wyczerpaniu

Towar dostępny w sklepach

ilość szt.
Cena: 129,99 zł 129.99

Opis produktu

Zestaw składający się ze zremasterowanych wersji trzech gier akcji firmy Sega: Yakuza 3, Yakuza 4 i Yakuza 5. W każdej z nich śledzimy losy Kazumy Kiryu, który stara się za wszelką cenę odciąć od japońskiego półświatka.

W produkcjach wchodzących w skład The Yakuza Remastered Collection akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). W każdej z nich trafiamy do fikcyjnych dzielnic wzorowanych na prawdziwych dystryktach japońskich miast. Podczas gdy w Yakuza 3 Remastered możemy zwiedzić Ryukyugai w Okinawie (inspirowaną prawdziwym Makishi) oraz Kamurocho w Tokio (wzorowaną na Kabukicho), Yakuza 4 Remastered toczy się wyłącznie w drugiej z wymienionych, z kolei w piątej części serii oprócz niej otrzymujemy do dyspozycji Sotenbori w Osace (odpowiednik prawdziwego Dotonbori), Nagasugai w Fukuoce (zainspirowanym przez Nakasu), część Sapporo wzorowaną na Susukino oraz Kin'eicho inspirowane Sakae w mieście Nagoya. Pomimo że mają one otwarty charakter, możemy je przemierzać wyłącznie na piechotę.

Opinie o produkcie (0)

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium